Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Zoutwater zwembad Dompelbad Verwarmd zwembad | Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox Kinderwagen Kiderclub Kinderspeelruimte Speelgoed |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 3-slaapkamer Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero Penha kijkt uit over de tuin en ligt op een welgelegen locatie op slechts 6 minuten wandelafstand van Excalibur.
Deze 300 m² grote villa, gelegen op maar 1 km afstand van Madagascar Crazy River Adventure, is ook binnen een paar straten van Beto Carrero World. Dit vakantiehuis is op 25 minuten wandelen van de Trapiche Pier gesitueerd. Deze gesitueerde in Penha Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero is binnen het bereik van de gezinsvriendelijke de Firewhip achtbaan gelegen.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. G-Burguers Lanches e Porcoes, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 250 meter ervandaan. De luchthaven Ministro Victor Konder is bereikbaar binnen 15 minuten rijden van deze 4-badkamer woning.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Zoutwater zwembad
- Verwarmd zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Kinderwagen
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero zijn Excalibur (op slechts 6 minuten wandelen van de accommodatie) en Beto Carrero World, op 750 meter afstand. - ❓
Hoe ver is Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero van de luchthaven Ministro Victor Konder?
Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Ministro Victor Konder. - ❓
Is er Wi-Fi in Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero?
Ja, Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero is $164. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke diensten biedt dit vakantiehuis aan zijn gasten?
Dit vakantiehuis biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero?
Gasten van Casa 51 Piscina 3 Suites Prox Beto Carrero hebben uitzicht op de tuin.